Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Olur

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Kokteyllerin unutulmaz organizasyonu için, özel gala ve davet organizasyonlarında kullanılmak üzere bistro masalarının kiralanması ve çeşitli kokteyl servisleri ile harika bir sunum ve zengin ikramlarla misafirleri ağırlamak çok önemlidir. Karşılama, garson, hostes hizmeti ve kokteyl masa kiralama gibi hizmetlerin bir arada sunulduğu bu organizasyonlar nişan, düğün, gala etkinlikleri ve açılışlar için vazgeçilmezdir. Deneyimli uzman  elemanlar sayesinde  A’dan Z’ye  eksiksiz bir şekilde misafirleri ağırlamak için kokteyl masalarının dekorasyonu, çiçek dekorasyonu ve balon süslemeleri ile  kokteyl alanı ve kokteyl salonu kiralama, catering hizmetleri, yiyecek ve içecekler ile özel gününüz daha da özel olabilir.

Kokteyl İçin Bistro Masa Kiralama

Bistro masa kiralama hizmetleri, nezih ve farklı bir kalite için açılış, davet ve kokteyller için büyük önem taşıyor. Bistro masaları yüksek ve hızlı servis için uygundur. Ayrıcalıklı bir atmosfer yaratmak için fuar, prömiyer ve partiler gibi özel etkinliklerde her zaman tercih edilmektedir.

Özel Günlerde Catering Hizmeti

Kesintisiz ikramların leziz yemekler, sıcak mezeler ve açık büfe şeklinde servis edilebildiği kokteyl ikramları ile kokteylinizi şölene çevirebilirsiniz.  Kalifiye bir ekip tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ile misafirlerinize eşsiz bir lezzet sunabilirsiniz.

Kaliteli Kokteyl Davet ve Organizasyon

Resepsiyon ve davet için profesyonel bir kokteyl servis şirketi ile çalışmak davetiyenin en önemli detayıdır. Çünkü misafirleri olabildiğince ağırlayabilmek için davet organizasyonu yiyecek, içecek, karşılama, servis ve çeşitli sunumlarla zenginleştirilmelidir. Gala etkinliklerinde, açılışlarda, toplantılarda ve sergilerde en çok tercih edilen kokteyl organizasyonu türüdür. İç mekan veya dış mekan veya yarı açık ortamdaki mekan tipine göre dekorasyon ve hizmetlerimizi de çeşitlendirin. Dekor ve kokteyl sunumunun yanı sıra, atmosferi ile herkesi büyülemek için davetiyeyi özel şovlarla zenginleştirmeyi ve misafirleri şaşırtmayı öneriyoruz. Eğlenceli aktiviteler hem göze hem de kulaklara hitap edecek, tüm katılımcıların heyecanını artıracak ve üzerlerinde büyük bir etki bırakacaktır.

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır
Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır

Kokteyl ve Masa Süsleme Organizasyonu

Kokteylinizi ağırlayacağınız mekanı, kokteylin ruhuna en uygun şekilde dekore edip düzenlemenin yanı sıra, kokteyl masalarının her birini en şık ve seçkin şekilde gösterişli bir şekilde süsleme ve sizin ve davetlileriniz için vazgeçilmez bir ayrıcalık olacaktır. Renkli ve çeşitli çiçeklerle tül süsleme  neticesinde kokteyl organizasyonu alanınız zarif ve göz alıcı bir davete hazır olacak ve tabii ki balon süsleme ile  de misafirlerinizi harika görüntüler sunmuş olacaksınız.

Karşılama ve Personel Servisinin Önemi

Konuklarınızı sıcak ve sevgiyle karşılayacak ve hostesi güçlendirecek konuksever personel ile kokteyl partisinde hazır bulunacak eğitimli personeller çok önem taşıyacaktır. Eğitimli garsonlar sizi sistematik bir şekilde ele alacak ve hizmet verecek  ev sahipleri ve hostesler sizin adınıza misafir kabul etme sürecine dahil olacaktır.

Kokteyl, DJ ve Ekipman Kiralama

Kokteyl masaları ve bistrolarla sınırlı kalmamalısınız, istediğiniz müziği çalmak için DJ kabini, canlı DJ performansları, ses ve ışık sistemleri, güçlü ve temiz hoparlörler ve kiralama hizmetleri ile canlı bir ortam sağlayabilirsiniz. Bardaklar, tabaklar ve eksiksiz servis ekipmanları  ve dekorasyonlardan sunumlara ve her türlü özel dekorasyona kadar geniş bir ekipman organizasyonu ile anlaşma yapabilirsiniz.

İkramlık Kokteyller

Soğuk ve sıcak lezzetler, atıştırmalıklar ve sıcacık başlangıçlar sayesinde misafirlerinizin en iyi şekilde lezzetli hediyelerle karşılanmasını ve açlıklarını yatıştırmasını sağlayın. Ayrıca en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan organizasyon iyi fikir olabilir.

Kokteyl Organizasyon, Fotoğraf Kamera

Kokteyl süsleri Düğün, nişan, kına gibi özel günler için kokteyl süsleri. Fotoğraf ve video kaydı, ses ve müzik iletimi kokteylinizdeki fotoğrafları ve anları profesyonelce fotoğraflama. Ses sistemini kiralayıp satın aldıktan sonra kokteyl salonunda kurup kesintisiz yayın. Kokteyl sırasında davetinizin temasına ve özelliklerine göre aralıksız müzik yayını yapmak. Ayrıca isteklerinize göre canlı müzik grupları düzenlemek. Işık, konfeti, yanardağ gösterisi ve çeşitli özel şovlar kokteyl planlarken, misafirlerinizi memnun edecek özel şovlar ve etkinlikler düzenlerken en çok keyifli anlar. Kesintisiz ikramların leziz yemekler, sıcak mezeler ve isteğe bağlı olarak açık büfe şeklinde servis edilebildiği catering hizmetleri sayesinde kokteylinizi şölene çevirmek. Düğün, nişan, kına ve buna benzer özel günlerinizde bu hizmetler için bizlere ulaşmanız yeterli  olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir